Сыныпта бар заттарды  атап беремін. Сөздерді дұрыс айта аламын.

15 февраля, 2018 16:45

Загрузка файла:

Ашық сабақ   3 сынып

Қазақ тілі

Сабақтың   тақырыбы: Сыныпта

Мақсаты: Сыныпта бар заттарды  атап беремін. Сөздерді дұрыс айта аламын.

Сабақтың түрі:  жаңа сабақ

Әдіс-тәсілідер: сұрақ-жауап, жұппен, топпен жұмыс, кестемен жұмыс, оқулықпен дәптермен жұмыс, сергіту сәті, кері байланыс.

Көрнекіліктер: АКТ, кесте, бағалау парағы, бағдаршам.

Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі

Оқушылармен амандасу. Сабаққа деген зейінін аудару.

ІІ. Жаңа сабақты ашу үшін аяқ башайлардың суретін қойып сұрақтарға жауап береді.

 

ОЛ  ҚАНДАЙ?

        ОЛ ҚАЙДА   ТҰР?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІІІ. Жаңа сабақ.

Жаңа сабақты ашу. Сабақтың мақсатымен таныстыру.

  1. Сөздікпен жұмыс:

сынып – класс

таза –чистый

кең – просторный

ұқыпты – акуратна

  1. Жұппен жұмыс. Мәтінді оқыту.

Сынып

 

    Біз Шортанды № 1 орта мектебінде үшінші сыныпта оқимыз. Біздің сынып бесінші кабинет. Сынып таза, жарық, кең, жылы. Сыныпта парта, орындық, тақта, шкаф, терезе, гүл, мұғалім үстелі бар. Оларды таза, ұқыпты ұстау керек.

 

Жұппен кесте толтырады.

Кесте толтыру

 

Мектептің аты Нешінші кабинет? Сынып қандай? Сыныпта не бар?
 

 

 

 

 

 

 

Бірде балалар бір-бірін парта ретімен бағалайды.

 

Бағалау кестесі

 

Мәтінді түсінді
Заттарды дұрыс айтты

3. Жұмыс дәптермен тапсырмаларды орындау.

 

  1. Сергіту сәті.
  2. Сөйлем құрау.

БҰЛ       —

Сыныпқа   кірді.

Елбасы   — қа   қонаққа келді.

 

  1. Мақсатқа оралу: 1 5     10

Оқушылар алған білімдерін өздерін бағалайды.

 

  1. Сабақты қорыту.

Сабақтың соңында алған білімдерін түрлі түсті қағазға жазу. Ұқсаса ойларын бірге жапсыру.   «Хексагон» әдісі

 

 

 

 

  1. Үйге тапсырма.
  2. Бағалау.

    Ақмола облысы

    Шортанды ауданы

    Шортанды № 1 орта мектебінің

    қазақ тілі мен әдебиет мұғалімі

    Нуржанова Гульмира Жаксылыковна

0

Автор публикации

не в сети 2 года

Kazaksha Info

3